0
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglishKurdish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
Italy
Serie A
Torino FC
۰
۰
Internazionale Milano
inprogress
۲۰:۰۰
Empoli
-
-
SS Lazio
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Cremonese
-
-
Salernitana
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
France
Ligue 1
Paris Saint-Germain FC
-
-
Clermont
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
AS Monaco
-
-
FC Toulouse
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
A.J. Auxerre
-
-
RC Lens
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
AC Ajaccio
-
-
Olympique Marseille
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
FC Nantes
-
-
Angers SCO
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
ES Troyes AC
-
-
OSC Lille
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Stade Brestois 29
-
-
Stade Rennes FC
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
OGC Nice
-
-
Olympique Lyonnais
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
FC Lorient
-
-
Racing Club Strasbourg
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Stade de Reims
-
-
Montpellier HSC
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Germany
DFB Pokal
RB Leipzig
-
-
Eintracht Frankfurt
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Turkey
Super Lig
Kasimpasa SK
۰
۲
Besiktas JK
inprogress
۱۹:۳۰
Trabzonspor
۴
۱
Alanyaspor
inprogress
۱۹:۳۰
Adana Demirspor
۱
۲
Istanbul Basaksehir FK
inprogress
۱۹:۳۰
Kayserispor
۰
۱
Ankaragucu
inprogress
۱۹:۳۰
Konyaspor
۱
۱
Fatih Karagumruk
Finished
۱۶:۳۰
Umraniyespor
۰
۱
Giresunspor
inprogress
۱۹:۳۰
Republic of Korea
K-League 1
Jeju United
۲
۲
Gangwon FC
Finished
۱۳:۳۰
Gwangju FC
۴
۲
Pohang Steelers
Finished
۱۴:۰۰
Suwon Samsung Bluewings
۱
۲
Suwon City
Finished
۱۲:۳۰
Jeonbuk Hyundai Motors FC
۲
۰
Ulsan Hyundai Horang-i
Finished
۱۱:۰۰
Japan
J League
Vissel Kobe
-
-
Kawasaki Frontale
Cancelled
۰۸:۳۰
FC Tokyo
۲
۳
Yokohama F Marinos
Finished
۰۹:۳۰
Avispa Fukuoka
۱
۲
Gamba Osaka
Finished
۱۲:۳۰
Shonan Bellmare
۲
۲
Albirex Niigata
Finished
۰۹:۳۰
Kashiwa Reysol
۴
۵
Consadole Sapporo
Finished
۱۳:۳۰
Nagoya Grampus Eight
۳
۱
Cerezo Osaka
Finished
۱۰:۳۰
Yokohama FC
۱
۲
Sagan Tosu
Finished
۱۳:۰۰
Belgium
First Division A
KAA Gent
-
-
Standard Liege
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Cercle Brugge KSV
-
-
KVC Westerlo
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Italy
Serie B
AC Parma
-
-
Cagliari
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Brazil
Serie B
Botafogo SP
۰
۰
Tombense MG
Finished
۰۱:۳۰
Esporte Clube Vitoria BA
۳
۰
Ituano SP
Finished
۰۴:۰۰
Criciuma EC
۳
۰
Atletico Clube Goianiense
Finished
۰۴:۰۰
Ceara CE
۲
۰
Chapecoense SC
Finished
۰۱:۳۰
World
FIFA U20 World Cup
Israel U20
-
-
Brazil U20
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
Spain
LaLiga 2
Eibar
۰
۱
Alaves
inprogress
۲۰:۰۰
Ecuador
Primera A
Independiente Del Valle
۲
۰
Aucas
Finished
۰۱:۳۰
LDU Quito
۴
۲
Libertad FC
Finished
۰۴:۰۰
Mushuc Runa
-
-
Orense SC
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
China
Super League
Shanghai SIPG
۰
۱
Chengdu Rongcheng FC
Finished
۱۳:۰۰
Henan Jianye
۲
۱
Meizhou Hakka
Finished
۱۵:۰۵
Shandong Luneng Taishan FC
۲
۰
Dalian Aerbing Yifang FC
Finished
۱۵:۰۵
Netherlands
Eredivisie
FC Emmen
-
-
NAC Breda
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Almere City
۱
۱
VVV Venlo
inprogress
۱۸:۰۰
Russia
Premier League
FK Akhmat Grozny
۲
۲
FK Krasnodar
Finished
۱۷:۳۰
FK Zenit St. Petersburg
۱
۰
FK Fakel Voronezh
Finished
۱۷:۳۰
Nizhny Novgorod
۲
۰
FK Khimki
Finished
۱۷:۳۰
PFK Kryliya Sovetov Samara
۱
۰
FK Spartak Moscow
Finished
۱۷:۳۰
CSKA Moscow
۴
۱
FC Rostov
Finished
۱۷:۳۰
FK Lokomotiv Moscow
۳
۱
Torpedo Moskva
Finished
۱۷:۳۰
Gazovik Orenburg
۳
۰
FK Dinamo Moscow
Finished
۱۷:۳۰
FC Ural Yekaterinburg
۱
۰
PFK Sochi
Finished
۱۷:۳۰
Peru
Campeonato Nacional Women
Universidad Cesar Vallejo (W)
۱
۲
Carlos Mannucci (W)
inprogress
۰۰:۰۰
FBC Melgar (W)
۰
۸
Universitario de Deportes (W)
inprogress
۱۸:۴۵
Argentina
Liga Profesional
Estudiantes de la Plata
۵
۲
Barracas Central
Finished
۰۱:۳۰
Tigre
۱
۳
Talleres de Cordoba
Finished
۰۴:۰۰
Argentinos Juniors
۱
۰
Platense
Finished
۰۴:۰۰
Belgrano de Cordoba
۰
۰
Velez Sarsfield
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Bulgaria
A PFG
PFC CSKA Sofia
۱
۱
FC CSKA 1948
inprogress
۱۸:۳۰
PFC Ludogorets Razgrad
-
-
PFC Levski Sofia
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
Scotland
Scottish FA Cup
Celtic FC
۰
۰
Inverness Caledonian Thistle
inprogress
۲۰:۰۰
Japan
J2 League
Renofa Yamaguchi
۱
۱
V-Varen Nagasaki
Finished
۰۸:۳۰
Jubilo Iwata
۲
۰
Blaublitz Akita
Finished
۱۰:۳۰
Zweigen Kanazawa
۱
۱
ThespaKusatsu Gunma
Finished
۰۸:۳۰
Iwaki SC
۰
۴
Roasso Kumamoto
Finished
۰۷:۳۰
Fujieda MYFC
۱
۱
Tochigi SC
Finished
۱۱:۳۰
Montedio Yamagata
۲
۱
Shimizu S-pulse
Finished
۰۸:۳۰
Fagiano Okayama
۲
۰
Tokushima Vortis
Finished
۱۳:۳۰
Omiya Ardija
۱
۲
Mito HollyHock
Finished
۰۸:۳۰
Jef United Ichihara Chiba
۰
۲
Machida Zelvia
Finished
۱۲:۳۰
Brazil
Goiano U20
Trindade U20
۰
۱
Goias EC U20
Finished
۰۰:۳۰
Peru
Liga 1
Universitario de Deportes
۱
۰
Cusco FC
Finished
۰۵:۰۰
Deportivo Municipal
-
-
Alianza Atletico
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Asociacion Deportiva Tarma
۲
۱
Alianza Lima
Finished
۰۴:۳۰
Austria
Bundesliga Championship Group
FK Austria Wien
۱
۱
FC Red Bull Salzburg
Finished
۱۸:۳۰
Austria Klagenfurt
۲
۱
SK Rapid Wien
Finished
۱۸:۳۰
SK Sturm Graz
۲
۰
LASK Linz
Finished
۱۸:۳۰
Australia
A-League
Melbourne City FC
۱
۶
Central Coast Mariners
Finished
۱۳:۱۵
Paraguay
Primera Division
Sportivo Luqueno
۲
۲
Sportivo Trinidense
Finished
۰۳:۰۰
Guarani Asuncion
۱
۲
Olimpia Asuncion
Finished
۰۳:۰۰
Cerro Porteno
۲
۰
Libertad Asuncion
Finished
۰۳:۰۰
Argentina
Primera B Nacional
Chacarita Juniors
۳
۰
Atletico de Rafaela
Finished
۰۱:۳۰
Deportivo Riestra
۲
۱
Gimnasia Y Esgrima de Jujuy
inprogress
۱۹:۰۰
Tristan Suarez
-
-
CA Estudiantes Caseros
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Almagro
-
-
Club Atletico Guemes
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Trinidad And Tobago
T & T Pro League
Central FC
۱
۵
San Juan Jabloteh
Finished
۰۰:۳۰
Cunupia FC
-
-
Point Fortin FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Paraguay
Division Intermedia
12 de Octubre
۳
۰
Atyra FC
Finished
۰۰:۳۰
Sol de America
۲
۰
3 de Febrero
Finished
۰۲:۴۵
24 de Setiembre
۱
۱
Pastoreo FC
Finished
۱۷:۳۰
Rubio nu
۲
۲
Deportivo Santani
Finished
۱۷:۳۰
Denmark
Superligaen
AC Horsens
۰
۰
Lyngby BK
Finished
۱۵:۳۰
AaB Aalborg
۰
۱
Silkeborg IF
Finished
۱۵:۳۰
FC Midtjylland
۴
۲
OB Odense
Finished
۱۵:۳۰
Brazil
Serie C
America RN (Rio Grande do Norte)
۱
۰
Operario PR
Finished
۰۲:۳۰
Kazakhstan
Premier League
Ordabasy Shymkent
۲
۱
FC Atyrau
Finished
۱۸:۳۰
Kairat Almaty
۲
۱
FC Okzhetpes
Finished
۱۶:۳۰
FK Aktobe
۲
۰
FC Shakhter Karagandy
inprogress
۱۸:۳۰
FC Astana
۱
۰
FK Aksu
Finished
۱۷:۳۰
Tobol Kostanay
۱
۰
FK Kyzylzhar Petropavlovsk
Finished
۱۷:۳۰
Azerbaijan
Azerbaijan Cup
PFC Neftchi Baku
۰
۰
FK Qabala
inprogress
۱۹:۳۰
Bolivia
Liga de Futbol Profesional Boliviano
Aurora
۵
۰
Libertad Gran Mamore
Finished
۰۲:۳۰
Royal Pari
-
-
Nacional Potosi
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Europe
UEFA Champions League Women
FC Barcelona (W)
۳
۲
VfL Wolfsburg (W)
Finished
۱۷:۳۰
Finland
Veikkausliiga
HJK Helsinki
۰
۰
Seinäjoen Jalkapallokerho
Finished
۱۷:۳۰
Ilves
۲
۲
FC Lahti
Finished
۱۸:۳۰
KuPS Kuopio
۳
۰
FC Haka Valkeakoski
Finished
۱۷:۳۰
FC Inter Turku
۲
۰
FC Honka
Finished
۱۵:۳۰
Kotkan Tyovaen Palloilijat
۱
۰
VPS Vaasan Palloseura
Finished
۱۷:۳۰
AC Oulu
۳
۲
IFK Mariehamn
Finished
۱۷:۳۰
Chile
Segunda Division
Deportes Limache
۱
۱
Trasandino Los Andes
Finished
۰۳:۳۰
Uruguay
Primera Division
La Luz
۳
۲
Penarol Montevideo
Finished
۰۲:۳۰
Club Atletico Cerro
-
-
Club Nacional de Montevideo
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Estonia
Estonian Cup
Flora Tallinn
۰
۰
JK Trans Narva
inprogress
۱۹:۳۰
United States
USL Championship
Charleston Battery
۰
۴
Indy Eleven
Finished
۰۳:۰۰
Colorado Springs Switchbacks FC
۰
۱
Oakland Roots SC
Finished
۰۴:۳۰
Australia
NPL Tasmania
Clarence Zebras
۵
۴
South Hobart
Finished
۰۸:۰۰
Glenorchy Knights
۱
۰
Launceston City
Finished
۱۰:۰۰
Kingborough Lions
۱۰
۰
Riverside Olympic
Finished
۰۷:۳۰
Devonport City
۴
۰
Launceston United
Finished
۱۰:۰۰
Australia
Queensland Premier League 1 U23
Surfers Paradise U23
۱
۲
Brisbane Strikers U23
Finished
۰۷:۱۵
Capalaba U23
۳
۰
SWQ Thunder U23
Finished
۰۹:۳۰
Western Pride FC U23
۱
۳
Sunshine Coast U23
Finished
۱۰:۱۵
WDSC Wolves U23
۳
۱
Southside Eagles U23
Finished
۱۰:۳۰
China
League One
Qingdao West Island
۰
۰
Dandong Tengyue
Finished
۱۱:۰۰
Guangxi Pingguo Haliao F.C.
۱
۰
Shijiazhuang Gongfu FC
Finished
۱۵:۰۰
Suzhou Dongwu
۳
۰
Wuxi Wugou
inprogress
۱۵:۰۰
Yanbian Longding
۲
۰
Dongguan Guanlian
Finished
۱۰:۳۰
Shenyang Urban FC
۰
۳
Heilongjiang Ice City FC
Finished
۱۴:۳۰
Australia
NPL South Australia Reserves
Metro Stars Reserves
۲
۰
Croydon Kings Reserves
Finished
۰۵:۴۵
Modbury Jets Reserves
۲
۰
West Adelaide Reserves
Finished
۰۶:۴۵
Sturt Lions Reserves
۲
۰
South Adelaide Reserves
Finished
۰۶:۴۵
White City Reserves
۱
۴
Campbelltown Reserves
Finished
۰۶:۱۵
Adelaide Comets Reserves
۲
۲
Adelaide City Reserves
Finished
۰۸:۴۵
Australia
NPL Western Australia U20
Perth Glory U20
۳
۲
Floreat Athena U20
Finished
۰۶:۳۰
Cockburn City U20
۲
۲
Balcatta U20
Finished
۰۸:۳۰
Perth U20
۲
۲
Bayswater City U20
Finished
۰۸:۳۰
Armadale U20
۱
۶
Sorrento U20
Finished
۰۸:۳۰
Stirling Macedonia U20
۱
۲
Inglewood United U20
Finished
۰۸:۳۰
Japan
J3 League
Fukushima United FC
۰
۱
Yokohama S.C.C
Finished
۰۷:۳۰
Grulla Morioka
۲
۱
Imabari FC
Finished
۱۲:۳۰
F.C. Ryukyu
۳
۰
Azul Claro Numazu
Finished
۱۳:۰۰
Nara Club
۰
۰
Kagoshima United
Finished
۰۹:۳۰
Giravanz Kitakyushu
۰
۱
Ehime FC
Finished
۰۸:۳۰
Matsumoto Yamaga FC
۵
۳
SC Sagamihara
Finished
۰۸:۳۰
Australia
Victoria Premier League U21
North Geelong U21
۰
۰
Altona Magic U21
Finished
۰۶:۱۵
Hume City U21
۰
۰
Avondale FC U21
Finished
۰۹:۰۰
Moreland City U21
۰
۳
Port Melbourne Sharks U21
Finished
۰۶:۳۰
Green Gully U21
۰
۶
Bentleigh Greens U21
Finished
۰۸:۳۰
Australia
South Australia Reserve State League 1
Cumberland United Reserves
۱
۲
Para Hills Knights Reserves
Finished
۰۶:۴۵
Vipers Reserves
۱
۲
Adelaide Victory Reserves
Finished
۰۷:۱۵
Fulham United Reserves
۶
۱
Port Adelaide Pirates Reserves
Finished
۰۵:۴۵
Adelaide Croatia Raiders Reserves
۳
۱
Adelaide Blue Eagles Reserves
Finished
۰۶:۴۵
Australia
NPL New South Wales U20
Mounties Wanderers U20
۴
۱
Northern Tigers U20
Finished
۰۷:۳۰
Rydalmere Lions U20
۵
۴
Canterbury Bankstown U20
Finished
۱۰:۳۰
NWS Spirit FC U20
۱
۰
Blacktown City U20
Finished
۱۳:۰۰
Hills United FC U20
۲
۰
Inter Lions U20
Finished
۱۰:۳۰
Bankstown City Lions U20
۲
۳
Blacktown Spartans U20
Finished
۱۰:۳۰
Bonnyrigg White Eagles U20
۳
۱
Dunbar Rovers U20
Finished
۱۰:۳۰
Marconi Stallions U20
۲
۰
Wollongong Wolves FC U20
Finished
۱۲:۳۰
St George Saints U20
۳
۲
SD Raiders U20
Finished
۱۰:۳۰
Macarthur Rams U20
۲
۲
Hakoah Sydney City East U20
Finished
۱۰:۳۰
Dulwich Hill U20
۱
۱
Central Coast United U20
Finished
۱۰:۳۰
Manly United FC U20
۱
۱
Rockdale Ilinden U20
Finished
۱۰:۳۰
Mt Druitt Town Rangers U20
۲
۲
Bulls Academy U20
Finished
۱۰:۳۰
Egypt
Division 2
Wady Degla
۱
۰
FC Porto Suez
Finished
۱۷:۳۰
Australia
NPL South Australia
North Eastern Metro Stars
۲
۲
Croydon Kings
Finished
۱۱:۰۰
Adelaide Comets
۲
۲
Adelaide City
Finished
۱۱:۰۰
Sturt Lions
۲
۲
South Adelaide
Finished
۰۹:۰۰
Adelaide Olympic
۲
۲
Adelaide United NPL
Finished
۱۲:۰۰
Modbury Jets
۴
۱
West Adelaide
Finished
۰۹:۰۰
Australia
NPL Capital Territory Federation Cup Women
Belconnen United (W)
۳
۲
Gungahlin United (W)
Finished
۰۷:۳۰
Brazil
Paulista Serie B
Catanduva FC
۲
۱
Batatais FC SP
Finished
۰۲:۳۰
Uniao Mogi
۱
۲
Atletico Mogi Das CF
Finished
۰۱:۳۰
Republic of Korea
K-League 2
FC Anyang
۲
۲
Bucheon FC 1995
Finished
۱۴:۳۰
Cheonan City
۲
۳
Gyeongnam FC
Finished
۱۰:۳۰
Chungnam Asan
۲
۰
Seongnam Ilhwa Chunma
Finished
۱۳:۰۰
Japan
WE League Women
Mynavi Sendai Ladies (W)
۱
۱
Nojima Stella KS (W)
Finished
۰۷:۳۰
NTV Beleza (W)
۳
۳
AC Nagano Parceiro (W)
Finished
۰۸:۳۰
Sanfrecce Hiroshima (W)
۱
۰
Elfen Saitama (W)
Finished
۰۸:۳۰
Urawa Red Diamonds (W)
۴
۰
Omiya Ardija Ventus (W)
Finished
۰۸:۳۰
Italy
Campionato Primavera 2
Ascoli U19
۳
۴
Monza U19
Finished
۱۶:۳۰
England
FA Cup
Manchester City
۲
۱
Manchester United
Finished
۱۷:۳۰
Canada
Premier League
Vancouver Langley FC
۳
۶
Pacific FC
Finished
۰۵:۳۰
Poland
1. Division
Stal Rzeszow
۱
۱
Skra Czestochowa
inprogress
۱۹:۰۰
KS Ruch Chorzow
۱
۰
GKS 71 Tychy
inprogress
۱۹:۰۰
Podbeskidzie Bielsko-Biala
۳
۳
Resovia Rzeszow
inprogress
۱۹:۰۰
Termalica BB Nieciecza
۱
۰
Arka Gdynia
inprogress
۱۹:۰۰
MKS Puszcza Niepolomice
۰
۰
Chrobry Glogow
inprogress
۱۹:۰۰
LKS Lodz
۱
۰
OKS Odra Opole
inprogress
۱۹:۰۰
Zaglebie Sosnowiec SSA
۰
۱
Sandecja Nowy Sacz
inprogress
۱۹:۰۰
Chojniczanka Chojnice
۲
۲
GKS Dospel Katowice
inprogress
۱۹:۰۰
Gornik Leczna
۰
۲
TS Wisla Krakow
inprogress
۱۹:۰۰
Egypt
Premier League
Talaea El Gaish
۰
۰
Smouha
inprogress
۲۰:۳۰
Australia
Victoria NPL 2 Youth
Langwarrin U21
۰
۰
Bulleen Lions U21
Finished
۰۶:۱۵
Brunswick City SC U21
۱
۳
Manningham United Blues U21
Finished
۰۶:۳۰
Pascoe Vale U21
۰
۵
Western United FC NPL U21
Finished
۰۶:۳۰
Macao
1st Division
Sporting Macau
۴
۲
Hang Sai
Finished
۱۴:۳۰
Toi Seng
۱
۴
CDF Benfica
Finished
۱۶:۳۰
Norway
Toppserien Women
Lyn Fotball (W)
۰
۲
Valerenga (W)
Finished
۱۵:۱۵
Stabaek IF (W)
۱
۰
Avaldsnes (W)
Finished
۱۵:۱۵
Roa (W)
۴
۱
Arna-Bjørnar (W)
Finished
۱۵:۱۵
Rosenborg BK (W)
۲
۰
SK Brann (W)
Finished
۱۴:۳۰
Asane Fotball (W)
۰
۳
Lillestrom LSK Kvinner (W)
Finished
۱۵:۱۵
Sweden
Division 1 Sodra
Tvaakers IF
۰
۱
Torns IF
Finished
۱۴:۳۰
BK Olympic
۲
۱
Falkenbergs FF
Finished
۱۷:۳۰
Oskarshamns Aik
۱
۲
Vanesrborgs IF
Finished
۱۷:۳۰
Åtvidabergs FF
۳
۱
Norrby IF
Finished
۱۷:۳۰
Ariana FC
۲
۰
Ahlafors IF
Finished
۱۷:۳۰
United States
MLS
New York City FC
-
-
New England Revolution
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Zambia
Super League
Prison Leopards
۲
۲
NAPSA Stars FC
Finished
۱۶:۳۰
Green Buffaloes
۲
۱
Zanaco
Finished
۱۶:۳۰
Red Arrows
۵
۱
Power Dynamos
Finished
۱۶:۳۰
Nkana FC
۲
۰
Kansanshi Dynamos
Finished
۱۶:۳۰
Nchanga Rangers FC
۱
۱
Kabwe Warriors
Finished
۱۶:۳۰
Forest Rangers
۰
۱
Zesco United
Finished
۱۶:۳۰
Chambishi FC
۴
۲
Buildcon FC
Finished
۱۶:۳۰
Nkwazi
۱
۰
Green Eagles
Finished
۱۶:۳۰
Lumwana Radiants
۱
۲
FC MUZA
Finished
۱۶:۳۰
Austria
Landesliga
Favoritner AC
۲
۲
ASV 13
Finished
۱۵:۳۰
Innsbrucker AC
۴
۳
SC Mils 05
Finished
۱۶:۳۰
SV Donau
۲
۲
SV Wienerberger
Finished
۱۶:۳۰
Post SV Wien
۱
۳
FC Stadlau
Finished
۱۷:۳۰
Sportunion Mauer
۵
۱
SV Gerasdorf Stammersdorf
Finished
۱۵:۳۰
UFC Markt Allhau
۰
۰
FC Andau
inprogress
۱۹:۳۰
SK Maria Saal
۲
۰
ASKO Gmund
Finished
۱۷:۳۰
1.ZS Simmeringer SC
۵
۱
Helfort 15
Finished
۱۷:۰۰
SV Kraig
۱
۰
SC Landskron
Finished
۱۷:۳۰
SVG Bleiburg
۲
۱
SK St.Andra/Lav
Finished
۱۸:۰۰
Puch
۲
۳
TSV Neumarkt
Finished
۱۸:۳۰
USVS Rudersdorf
۱
۰
Saint Margarethen
inprogress
۱۹:۳۰
Klingenbach
۱
۰
SC ESV Parndorf 1919
inprogress
۱۹:۳۰
Vietnam
V-League 2
FC Dia Hoa Binh
۱
۱
Binh Thuan
Finished
۱۲:۰۰
TTBD Phu Dong
۰
۰
Huda Hue FC
Finished
۱۲:۳۰
Australia
NPL Western Australia
Stirling Macedonia FC
۰
۴
Inglewood United
Finished
۱۰:۳۰
Perth
۶
۱
Bayswater City
Finished
۱۰:۳۰
Cockburn City
۲
۲
Balcatta
Finished
۱۰:۳۰
Perth RedStar FC
۶
۱
Kingsway Olympic
Finished
۱۰:۳۰
Armadale
۲
۳
Sorrento SC
Finished
۱۰:۳۰
Australia
South Australia State League 1
Adelaide Croatia Raiders
۳
۱
Adelaide Blue Eagles
Finished
۰۹:۰۰
Fulham United FC
۱
۰
Port Adelaide Pirates
Finished
۰۸:۰۰
Adelaide Vipers
۴
۱
Adelaide Victory
Finished
۰۹:۳۰
Adelaide Cobras
۰
۱
West Torrens Birkalla
Finished
۰۹:۰۰
Cumberland United
۴
۲
Para Hills Knights
Finished
۰۹:۰۰
Playford Patriots
۵
۰
Eastern United
Finished
۰۹:۰۰
Australia
NPL Victoria Women
Calder Utd SC (W)
۱
۳
Box Hill United (W)
Finished
۰۸:۳۰
Boroondara Carey Eagles (W)
۲
۳
Bulleen Lions (W)
Finished
۱۱:۳۰
Southern United FC (W)
۲
۳
Bayside Utd (W)
Finished
۱۱:۱۵
United States
MLS Next Pro League
Austin FC II
۳
۰
Real Monarchs SLC
Finished
۰۴:۳۰
Vancouver Whitecaps II
۲
۱
Sporting Kansas City II
Finished
۰۵:۳۰
Australia
NPL Victoria
Moreland City FC
۰
۵
Port Melbourne Sharks SC
Finished
۰۸:۳۰
Hume City
۰
۱
Avondale FC
Finished
۱۲:۰۰
North Geelong Warriors
۰
۵
Altona Magic
Finished
۰۸:۳۰
Poland
III Liga, Group 4
KS Lublinianka
۲
۳
Sokol Sieniawa
Finished
۱۵:۳۰
Wieczysta Krakow
۳
۰
MKS Czarni Polaniec
Finished
۱۳:۳۰
Cracovia Krakow II
۰
۱
MKS Podlasie Biala Podlaska
Finished
۱۸:۳۰
CKS Chelmianka Chelm
۲
۱
NKP Podhale
Finished
۱۳:۳۰
Wisloka Debica
۱
۳
Avia Swidnik
Finished
۱۶:۳۰
Republic of Korea
K3 League
Ulsan Citizen
۰
۱
Hwaseong FC
Finished
۱۳:۳۰
Siheung Citizen
۲
۱
Gyeongju Korea H&N Power
Finished
۱۰:۳۰
Gimhae City
۳
۲
Gangneung City
Finished
۱۳:۳۰
Daejeon Korail
۲
۱
Yangju Citizen
Finished
۱۳:۳۰
Yangpyeong FC
۳
۱
Pocheon Citizens FC
Finished
۱۱:۳۰
Switzerland
Challenge League Relegation
FC Sion Sitten
۰
۱
FC Stade Lausanne Ouchy
inprogress
۱۹:۳۰
Poland
III Liga, Group 2
KS Unia Solec Kujawski
۱
۰
Pogon Szczecin II
Finished
۱۵:۳۰
Sokol Kleczew
۰
۰
Starogard Gdanski
inprogress
۱۸:۳۰
Jarota Jarocin
۱
۰
Unia Swarzedz
inprogress
۱۹:۳۰
Blekitni Stargard
۰
۲
KS Pogon Nowe Skalmierzyce
Finished
۱۶:۳۰
Vineta Wolin
۳
۱
Baltyk Gdynia
Finished
۱۷:۳۰
Austria
Bundesliga Women
First Vienna FC 1894 (W)
۴
۱
SK Sturm Graz (W)
Finished
۱۵:۳۰
Union Kleinmunchen (W)
۴
۳
FC Bergheim (W)
Finished
۱۵:۳۰
Brazil
Cearense U20
Floresta EC U20
۳
۳
Ceara U20
Finished
۱۶:۰۰
Republic of Korea
K-4 League
Goyang Happiness
۲
۲
Daejeon Hana Citizen II
Finished
۱۱:۳۰
Jeonbuk Motors II
۰
۱
Yeoju Citizen FC
Finished
۱۰:۳۰
Daegu FC II
۲
۱
Gangwon FC B
Finished
۱۰:۳۰
Jeonju Citizen
۱
۱
Seoul United FC
Finished
۱۰:۳۰
Australia
NPL New South Wales
Marconi Stallions
۱
۰
Wollongong Wolves FC
Finished
۱۰:۳۰
Mt Druitt Town Rangers
۲
۱
Bulls FC Academy
Finished
۱۲:۳۰
Western Sydney Wanderers U21
۱
۲
St George City FA
Finished
۱۲:۳۰
NWS Spirit FC
۳
۲
Blacktown City FC
Finished
۱۱:۰۰
Manly United FC
۲
۲
Rockdale Ilinden FC
Finished
۱۲:۴۵
United States
USL League Two
Lane United FC
۵
۲
United Pdx
Finished
۰۵:۳۰
Real Central New Jersey
۴
۱
Valley United FC
Finished
۰۲:۳۰
Minneapolis City SC ESL2
۱
۰
Bavarian United SC
Finished
۰۳:۳۰
Charlotte Independence 2
۰
۰
Charlotte Eagles
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Brazil
Amapaense
Ypiranga AP
۵
۱
Santana EC AP
Finished
۰۲:۳۰
Australia
Tasmania National Premier League U21
Kingborough Lions U21
۵
۵
Riverside Olympic U21
Finished
۰۵:۱۵
Clarence Zebras U21
۰
۱
South Hobart U21
Finished
۰۵:۴۵
Poland
III Liga, Group 3
Lechia Zielona Gora
۲
۳
GKS Pniowek Pawlowice Slaskie
inprogress
۱۸:۳۰
Stal Brzeg
۲
۰
Warta Gorzow
Finished
۱۵:۳۰
Miedz Legnica ll
۳
۱
Polonia Nysa
Finished
۱۳:۳۰
Polonia Bytom
۲
۳
MKP Carina Gubin
Finished
۱۲:۳۰
Rakow II Czestochowa
۴
۲
Gwarek Tarnowskie Gory
Finished
۱۲:۳۰
Gornik Zabrze II
۱
۱
Chrobry Glogow II
Finished
۱۳:۳۰
Sleza Wroclaw
۱
۲
Rekord Bielsko-Biala
Finished
۱۷:۳۰
KS Stilon Gorzow Wielkopolski
۰
۰
LKS Goczalkowice Zdroj
inprogress
۱۸:۳۰
MKS Kluczbork
۳
۱
Odra Wodzislaw
Finished
۱۸:۳۰
Turkey
2. Lig Playoffs
Iskenderun
۰
۱
1461 Trabzonspor
Finished
۱۷:۳۰
Kasimpasa Erokspor
۰
۰
24 Erzincanspor
inprogress
۲۰:۳۰
Botswana
Premier League
Orapa United FC
۴
۰
Extension Gunners
Finished
۱۶:۳۰
Botswana Defence Force
۵
۱
Mogoditshane Fighters
Finished
۱۶:۳۰
Holy Ghost SC
۰
۱
Masitaoka FC
Finished
۱۶:۳۰
Jwaneng Galaxy FC
۲
۱
Eleven Angels
Finished
۱۶:۳۰
Nico United
۰
۲
Township Rollers
Finished
۱۶:۳۰
Police XI SC
۱
۰
Gaborone United
Finished
۱۶:۳۰
Norway
3. Division avd. 6
Oppsal
۲
۱
Asker Fotball
Finished
۱۵:۳۰
Floya
۲
۲
Nordstrand
Finished
۱۶:۳۰
Skeid 2
۲
۰
Mjølner
Finished
۱۸:۳۰
Skaanland
۰
۲
Sarpsborg 08 2
Finished
۱۷:۳۰
Lithuania
A Lyga
DFK Dainava Alytus
۲
۱
FK Suduva Marijampole
Finished
۱۵:۳۰
FK Panevezys
۱
۰
FC Hegelmann Litauen Kaunas
inprogress
۱۹:۳۰
Banga Gargzdai
۱
۱
FK Riteriai
Finished
۱۷:۳۰
Germany
Oberliga NOFV Nord
FC Mecklenburg Schwerin
۱
۱
FSV Optik Rathenow
Finished
۱۵:۳۰
RSV Eintracht 1949
۲
۲
Spvgg Blau-Weiss 1890 Berlin
Finished
۱۵:۳۰
Sweden
2. Division Norra Gotaland
Herrestads AIF
۱
۱
BK Forward
Finished
۱۴:۳۰
Yxhults IK
۱
۱
IK Zenith
Finished
۱۶:۳۰
Japan
Japan Football League
Minebea Mitsumi
۲
۲
Reilac Shiga
Finished
۰۷:۳۰
Suzuka Unlimited
۰
۴
Honda F.C.
Finished
۰۹:۳۰
Maruyasu Industries SC
۱
۰
Okinawa SV
Finished
۰۷:۳۰
Northern Ireland
Championship 1
Knockbreda Parish
۰
۰
Ballymacash Rangers
Finished
۱۵:۳۰
Spain
Primera Division RFEF
Celta de Vigo B
۳
۲
Eldense
Finished
۱۸:۳۰
SD Amorebieta
۲
۰
Racing de Ferrol
inprogress
۱۹:۳۰
Real Sociedad B
۰
۰
Alcorcon
inprogress
۲۰:۳۰
Italy
Campionato Primavera
Fiorentina U19
۲
۳
Roma U19
inprogress
۱۷:۳۰
Malaysia
Super League
Penang FC
۰
۲
Johor Darul Takzim FC
Finished
۱۶:۳۰
Polis Di-Raja Malaysia (PDRM)
۱
۰
Selangor FC
Finished
۱۵:۴۵
Perak
۰
۳
Terengganu
Finished
۱۳:۰۰
Ethiopia
Premier League
Wolkite City
۰
۰
Fasil Kenema
Finished
۱۶:۳۰
Ethiopian Medhin
۲
۱
Ethiopia Bunna
Finished
۱۳:۳۰
Norway
3. Division avd. 3
IL Brodd
۱
۱
Staal Jørpeland
Finished
۱۵:۳۰
Viking 2
۰
۱
Djerv 1919
Finished
۱۷:۳۰
Bjarg
۷
۵
Sandnes Ulf 2
Finished
۱۶:۳۰
Denmark
Danmarksserien Promotion
Bronshoj BK
۰
۱
Vejgaard
Finished
۱۵:۳۰
Marienlyst
۱
۲
Ringkoebing IF
Finished
۱۵:۰۰
Odder IGF
۳
۰
Frederikssund IK
Finished
۱۵:۰۰
Denmark
2nd Division Relegation Group
Skive IF
۰
۲
Hellerup IK
Finished
۱۴:۳۰
Australia
NPL Queensland U23
Redlands United U23
۰
۳
Queensland Lions U23
Finished
۰۹:۰۰
Gold Coast United U23
۴
۱
Gold Coast Knights U23
Finished
۱۰:۱۵
Sunshine Coast Wanderers U23
۲
۲
Peninsula Power U23
Finished
۱۰:۳۰
Eastern Suburbs U23
۳
۱
Rochedale Rovers U23
Finished
۱۲:۰۰
Germany
Oberliga Bremen
FC Oberneuland
۱
۰
Aumund-Vegesack
Finished
۱۳:۴۵
Croatia
1. HNL U19
HNK Rijeka U19
۲
۵
NK Lokomotiva Zagreb U19
Finished
۱۳:۳۰
HNK Sibenik U19
۴
۲
HNK Cibalia U19
Finished
۱۱:۳۰
NK Slaven Koprivnica U19
۱
۲
NK Istra 1961 U19
Finished
۱۶:۳۰
NK Dinamo Zagreb U19
۴
۱
NK Osijek U19
Finished
۱۲:۳۰
NK Radnik Sesvete U19
۱
۱
Nk Rudes U19
Finished
۱۱:۳۰
NK Inter Zapresic U19
-
-
HNK Hajduk Split U19
Finished
۱۲:۳۰
NK Mladost Zdralovi U19
۲
۱
NK Varazdin U19
Finished
۱۲:۳۰
Algeria
U21 League 2
IB Khemis El Khechna U21
۲
۲
AS Ain M'lila U21
Finished
۱۳:۳۰
MC El Eulma U21
۲
۲
MO Constantine U21
Finished
۱۳:۳۰
Chaouia U21
۳
۳
Hamra Annaba U21
Finished
۱۳:۳۰
USM Annaba U21
۶
۲
NRB Teleghma U21
Finished
۱۳:۳۰
Poland
III Liga, Group 1
Legia Warsaw II
۱
۱
Unia Skierniewice
Finished
۱۳:۳۰
Swit Nowy Dwór Mazowiecki
۲
۳
Jagiellonia Bialystok II
Finished
۱۸:۳۰
KS Blonianka Blonie
۱
۱
Olimpia Zambrow
Finished
۱۵:۳۰
Mlawianka Mlawa
۲
۵
Legionovia Legionowo
Finished
۱۷:۳۰
Ursus Warsawa
۱
۲
Pelikan Lowicz
inprogress
۱۸:۳۰
Bron Radom
۱
۰
Pogon Grodzisk Mazowiecki
inprogress
۱۹:۳۰
MKS Pilica Bialobrzegi
۴
۰
MMKS Concordia Elblag
Finished
۱۸:۳۰
Australia
South Australia State League 2
Western Strikers SC
۰
۳
Seaford Rangers
Finished
۰۹:۰۰
Russia
FNL
FC Ufa
۱
۲
PFC Kuban
Finished
۱۴:۳۰
FC Dynamo Makhachkala
۱
۲
Alania Vladikavkaz
Finished
۱۴:۳۰
FC Yenisey Krasnoyarsk
۰
۰
Volga Ulyanovsk
Finished
۱۴:۳۰
FC Rodina Kitaevskoe
۰
۰
FK Rubin Kazan
Finished
۱۴:۳۰
FK Baltika Kaliningrad
۲
۱
Veles Moscow
Finished
۱۴:۳۰
Akron Tolyatti
۴
۰
FC Volgar Astrakhan
Finished
۱۷:۳۰
Energiya Khabarovsk
۶
۰
Arsenal Tula
Finished
۰۹:۳۰
Kamaz Nab Chelny
۰
۲
Neftekhimik Nizhnekamsk
Finished
۱۷:۳۰
FC Krasnodar II
۴
۰
YFK Shinnik Yaroslav
Finished
۱۴:۳۰
Norway
1. Division Women
Kolbotn (W)
۲
۱
Ovrevoll Hosle (W)
Finished
۱۴:۳۰
Grand Bodo (W)
۰
۱
Hoenefoss (W)
Finished
۱۴:۳۰
Fyllingsdalen (W)
۰
۱
Fortuna Aalesund (W)
Finished
۱۵:۰۰
Tromso 2020 (W)
۶
۰
Grei Kvinner Elite (W)
Finished
۱۴:۳۰
Belarus
Vysshaya Liga
Torpedo Zhodino
۰
۰
Shakhtyor Soligorsk
inprogress
۲۰:۳۰
FC Gomel
۲
۰
FC Belshina Bobruisk
Finished
۱۵:۳۰
FC Smorgon
۱
۰
Energetik-BGU
Finished
۱۸:۳۰
Iraq
Iraqi Premier League
Al Hedood FC
۰
۰
Al Qasim SC
Finished
۱۷:۱۵
Sweden
Allsvenskan
IFK Goteborg
۰
۱
Mjallby AIF
Finished
۱۶:۳۰
IFK Norrkoping
۰
۱
IF Brommapojkarna
inprogress
۱۹:۰۰
Ireland
National League Women
Galway (W)
۰
۲
Shelbourne (W)
Finished
۱۶:۳۰
Bohemians Dublin (W)
۰
۰
Shamrock Rovers (W)
Finished
۱۵:۳۰
Peamount Utd (W)
۱
۱
Athlone Town (W)
inprogress
۱۹:۳۰
Treaty United FC (W)
۳
۱
Sligo Rovers (W)
inprogress
۱۹:۳۰
Cork City (W)
۰
۰
DLR Waves (W)
inprogress
۱۹:۳۰
Sweden
2. Division Norrland
Bergnasets AIK
۰
۴
Skelleftea FF
Finished
۱۵:۳۰
Friska Viljor
۱
۱
Froso IF
Finished
۱۷:۳۰
IFK Oestersund 1906
۰
۰
Lulea IFK
Finished
۱۴:۳۰
Algarna-Harnosand IF
۰
۱
Kiruna FF
Finished
۱۴:۳۰
Ytterhogdals IK
۰
۱
Gottne IF
Finished
۱۶:۳۰
Sweden
Division 1 Norra
Sollentuna Utd FF
۱
۲
United IK Nordic
Finished
۱۴:۳۰
Vasalunds/Essinge IF
۳
۰
Motala AIF FK
Finished
۱۷:۳۰
Hammarby Talang Ff
۰
۱
FC Stockholm Internazionale
Finished
۱۷:۳۰
Denmark
3rd Division
Middelfart
۱
۰
FA 2000
Finished
۱۵:۳۰
Vanlose
۴
۲
Ishoj
Finished
۱۴:۳۰
Næsby BK
۱
۲
VSK Arhus
Finished
۱۵:۳۰
IF Lyseng
۰
۲
Holstebro
Finished
۱۴:۳۰
Oureskolernes BK
۴
۱
AB Tarnby
Finished
۱۵:۳۰
Czech Republic
1. Liga U19
Sigma Olomouc U19
۱
۰
Hradec Kralove U19
Finished
۱۲:۳۰
Banik Ostrava U19
۱
۱
FC Pardubice U19
Finished
۱۳:۳۰
FC Slovacko U19
۲
۱
Fastav Zlin U19
Finished
۱۲:۳۰
Mlada Boleslav U19
۱۲
۰
Pribram U19
Finished
۱۲:۳۰
Ceske Budejovice U19
۲
۰
Vysocina Jihlava U19
Finished
۱۲:۳۰
Viktoria Plzen U19
۲
۲
Karvina U19
Finished
۱۲:۰۰
Slavia Prague U19
۲
۲
Sparta Prague U19
Finished
۱۲:۳۰
Czech Republic
MSFL
Mlada Boleslav B
۱
۱
Jablonec B
Finished
۱۱:۴۵
Slovan Velvary
۲
۱
FK Prepere
Finished
۱۸:۳۰
FK Usti nad Labem
۱
۲
Sokol Zivanice
Finished
۱۲:۰۰
FC Slovan Rosice
۱
۱
Frydek Mistek
Finished
۱۸:۰۰
FK Hodonín
۱
۰
FK Apos Blansko
Finished
۱۸:۳۰
SK Hanacka Slavia Kromeriz
۵
۰
SK Hranice
Finished
۱۸:۳۰
FK Banik Most - Sous
۲
۰
SK Benesov
Finished
۱۶:۳۰
Fridlant Nad Ostravci
۲
۲
Banik Ostrava B
Finished
۱۸:۳۰
Australia
Western Australia State League 1
Joondalup United
۳
۱
Forrestfield United
Finished
۱۰:۳۰
UWA Nedlands
۰
۰
Gosnells City
Finished
۱۰:۳۰
Subiaco AFC
۰
۵
Dianella White Eagles
Finished
۱۰:۳۰
Fremantle City FC
۴
۰
Murdoch University Melville
Finished
۱۰:۳۰
Rockingham City
۰
۴
Gwelup Croatia SC
Finished
۱۰:۳۰
Mandurah City
۲
۳
Western Knights SC
Finished
۱۰:۳۰
Australia
NPL Northern New South Wales
Valentine Phoenix
۳
۲
Cooks Hill United
Finished
۱۰:۳۰
Australia
NPL South Australia Women
Fulham United (W)
۰
۱
Flinders United (W)
Finished
۱۰:۱۵
Metro United (W)
۱
۱
FFSA NTC (W)
Finished
۰۸:۰۰
Australia
Northern NSW Reserves League
Valentine Phoenix Reserves
۱
۳
Cooks Hill United FC Reserve
Finished
۰۸:۳۰
Argentina
Torneo Federal A
Juventud Antoniana
۲
۱
Boca Unidos
Finished
۰۴:۴۵
Olimpo
-
-
Sansinena
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Australia
New South Wales NPL 2
Bonnyrigg White Eagles
۳
۱
Dunbar Rovers FC
Finished
۱۲:۳۰
Mounties Wanderers
۰
۴
Northern Tigers
Finished
۰۹:۳۰
St. George Saints
۱
۳
SD Raiders FC
Finished
۱۲:۳۰
Dulwich Hill F.C.
۶
۰
Central Coast United
Finished
۱۲:۳۰
Rydalmere Lions
۰
۲
Canterbury Bankstown FC
Finished
۱۲:۳۰
Macarthur Rams
۲
۳
Hakoah Sydney City East
Finished
۱۲:۳۰
Bankstown City Lions
۱
۳
Blacktown Spartans
Finished
۱۲:۳۰
Hills United Brumbies
۱
۰
Inter Lions FC
Finished
۱۲:۳۰
Denmark
Danmarksserien Relegation Group 4
Norresundby BK
۰
۴
Aarhus Fremad II
Finished
۱۵:۰۰
Viby IF
۳
۳
Kjellerup IF
Finished
۱۴:۳۰
Vejlby-Risskov
۲
۱
ASA Aarhus
Finished
۱۴:۳۰
Uruguay
Segunda Division
Albion FC
-
-
Club Oriental
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Juventud Piedras
-
-
Atenas
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Sud America
۰
۳
Rampla Juniors
Finished
۱۶:۳۰
CA Rentistas
-
-
Tacuarembo
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Uruguay Montevideo
-
-
Cerrito CS
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Sweden
2. Division Vastra Gotaland
Tolo IF
۰
۱
Nassjo FF
Finished
۱۸:۳۰
Onsala BK
۴
۱
Laholms FK
Finished
۱۴:۳۰
BK Astrio
۰
۱
Vastra Frolunda IF
Finished
۱۷:۳۰
Australia
Football Queensland Premier League
Brisbane Wynnum Wolves FC
۲
۱
Southside Eagles
Finished
۱۲:۳۰
Capalaba
۳
۳
SWQ Thunder
Finished
۱۱:۴۵
Surfers Paradise
۳
۲
Brisbane Strikers
Finished
۰۹:۳۰
Western Pride
۳
۰
Sunshine Coast Fire
Finished
۱۲:۳۰
Norway
3. Division avd. 1
Lillestrom 2
۳
۱
Gneist
Finished
۱۴:۳۰
Skedsmo
۰
۰
Stabaek IF II
Finished
۱۶:۳۰
Skjetten
۱
۴
Os Turnforening
Finished
۱۴:۳۰
Lysekloster
۲
۱
Gjelleraasen
Finished
۱۵:۳۰
Australia
NPL Queensland Women
SWQ Thunder (W)
۰
۱
Broadbeach United SC (W)
Finished
۱۰:۳۰
Sunshine Coast Wanderers (W)
۰
۲
Peninsula Power (W)
Finished
۱۰:۳۰
Robina City FC (W)
۰
۲
Virginia United SC (W)
Finished
۰۸:۳۰
Lions FC (W)
۴
۰
Brisbane Olympic (W)
Finished
۱۱:۳۰
Western Pride FC (W)
۰
۱
Moreton Bay United (W)
Finished
۱۰:۳۰
Australia
NPL Queensland
Eastern Suburbs
۱
۶
Rochedale Rovers
Finished
۰۹:۴۵
Redlands United
۲
۲
Queensland Lions SC
Finished
۱۱:۳۰
SC Wanderers
۲
۳
Peninsula Power
Finished
۱۲:۳۰
Gold Coast United
۱
۲
Gold Coast Knights
Finished
۱۲:۳۰
Africa
CAF Confederations Cup
USM Alger
-
-
Young Africans
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Norway
3. Division avd. 5
Troender Lyn
۱
۱
Orkla
Finished
۱۶:۳۰
Mosjoen IL
۲
۰
Tiller IL
Finished
۱۷:۳۰
Nardo FK Trondheim
۳
۰
Kristiansund BK 2
Finished
۱۷:۳۰
Algeria
Ligue 2
IB Khemis El Khechna
۲
۰
AS Ain M'lila
inprogress
۱۹:۰۰
USM El Harrach
۱
۰
CA Batna
inprogress
۱۹:۰۰
AS Khroub
۰
۰
US Souf
inprogress
۱۹:۰۰
US Chaouia
۱
۱
Hamra Annaba
inprogress
۱۹:۰۰
RB Ouargla
۱
۰
JS Bordj Menaiel
inprogress
۱۹:۰۰
MC El Eulma
۱
۰
MO Constantine
inprogress
۱۹:۰۰
USM Annaba
۲
۱
NRB Telaghema
inprogress
۱۹:۰۰
Romania
Liga III Play Offs
CSM Cetate Deva
۲
۳
CSM Scolar Resita
Finished
۱۸:۳۰
Acs Gloria Popesti Leordeni
۲
۱
CS Tunari
Finished
۱۸:۳۰
CS Unirea Ungheni 2018
۰
۲
CS Corvinul Hunedoara
inprogress
۱۸:۳۰
Viitorul Daesti
۰
۰
CSM Alexandria
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
ACS Foresta Suceava
۰
۰
FC Ceahlaul Piatra Neamt
inprogress
۱۸:۳۰
Finland
Kolmonen
Tampere United II
۲
۰
NoPS
Finished
۱۶:۳۰
SaPa
۰
۴
Ponnistajat
Finished
۱۶:۳۰
KaaPo
۵
۲
FC Aland
Finished
۱۸:۳۰
Australia
NPL Victoria 3
Doveton
۲
۱
Geelong SC
Finished
۰۸:۳۰
Boroondara Carey Eagles
۱
۲
Goulburn Valley Suns
Finished
۰۸:۳۰
Beaumaris
۰
۴
Melbourne Victory 2
Finished
۰۸:۳۰
Ballarat City
۱
۵
Nunawading City
Finished
۰۸:۳۰
Netherlands
Tweede Divisie
GVVV Veenendaal
۴
۰
Groene Ster
Finished
۱۶:۰۰
VVSB
۲
۲
DOVO Veenendaal
inprogress
۱۹:۳۰
IJsselmeervogels
۰
۲
USV Hercules
inprogress
۱۹:۳۰
Norway
3. Division avd. 4
FK Eik Tonsberg
۳
۰
Mjoendalen 2
Finished
۱۵:۰۰
Sweden
2. Division Sodra Gotaland
Trelleborgs FF
۱
۱
FC Rosengard
Finished
۱۴:۳۰
IFK Berga
۴
۱
IFK Simrishamn
Finished
۱۶:۳۰
Kristianstad FC
۱
۱
FK Karlskrona
Finished
۱۷:۳۰
Poland
Central Youth League
Jagiellonia Bialystok U19
۱
۲
Wisla Krakow U19
Finished
۱۳:۳۰
Escola Varsovia U19
۰
۱
Legia Warsaw U19
Finished
۱۳:۰۰
Korona Kielce U19
۱
۲
KS Gornik Zabrze U19
Finished
۱۳:۳۰
Zaglebie Lubin U19
۱
۳
KKS Lech Poznan U19
Finished
۱۳:۳۰
MKS Polonia Warszawa U19
۱
۱
WKS Slask Wroclaw U19
Finished
۱۳:۳۰
Lechia Gdansk U19
۰
۳
Rakow Czstochowa U19
Finished
۱۳:۳۰
Cracovia Krakow U19
۴
۱
MZKS Arka Gdynia 1929 U19
Finished
۱۳:۳۰
New Zealand
Chatham Cup
Coastal Spirit
۲
۴
Cashmere Technical
Finished
۰۵:۳۰
Miramar Rangers
۴
۵
Stop Out Sports Club
Finished
۰۵:۳۰
Kenya
Premier League
Sofapaka
۰
۲
Bandari FC
Finished
۱۵:۳۰
Nairobi City Stars
۲
۳
Nzoia Sugar United
Finished
۱۵:۴۵
Kariobangi Sharks
۲
۲
FC Talanta
Finished
۱۳:۳۰
Germany
Landespokal Saarland
1. FC Saarbrucken
۲
۳
SV Elversberg
Finished
۱۷:۴۵
Brazil
Serie D
Resende FC
-
-
Nova Iguacu FC
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Alagoinhas Atletico Clube
-
-
Bahia de Feira
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Cruzeiro Arapiraca
-
-
Sergipe SE
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Portugal
Liga Segunda
Vilaverdense FC
۰
۰
Belenenses
inprogress
۲۰:۳۰
Croatia
1. NL
Kustosija
۰
۱
NK Dubrava Zagreb
inprogress
۱۹:۰۰
BSK Bijelo Brdo
۳
۱
NK Dugopolje
Finished
۱۷:۳۰
Orijent 1919
۲
۲
NK Hrvatski Dragovoljac
inprogress
۱۹:۰۰
NK Croatia Zmijavci
۲
۰
NK Solin
inprogress
۱۹:۰۰
Slovakia
3. Liga East
MFK Snina
۳
۱
MSK Tesla Stropkov
Finished
۱۸:۳۰
MSK Namestovo
۱
۰
MFK Vranov nad Topl'ou
Finished
۱۸:۳۰
Slavia TU Kosice
۲
۴
SK Odeva Lipany
Finished
۱۸:۳۰
OFK Malzenice
۱
۲
SKF Sered
Finished
۱۸:۳۰
Slovan Giraltovce
۲
۰
TJ Tatran Oravske Vesele
Finished
۱۸:۳۰
Partizan Bardejov
۱
۱
SK Novohrad Lucenec
Finished
۱۸:۳۰
Banik Kalinovo
۱
۳
FK Poprad
Finished
۱۸:۳۰
Sweden
2. Division Sodra Svealand
Mjolby AI FF
۳
۰
Nacka Iliria
Finished
۱۶:۳۰
FOC Farsta
۰
۱
Sleipner IK Norrkoping
inprogress
۱۹:۰۰
Karlslunds IF
۰
۲
Huddinge IF
Finished
۱۵:۳۰
Iceland
4. Deild
KA Asvellir
۴
۲
Vaengir Jupiters
Finished
۱۵:۰۰
Sweden
2. Division Norra Svealand
FC Gute
۲
۱
Sandvikens AIK FK
Finished
۱۴:۳۰
Hudiksvalls Forenade
۲
۰
Arlanda
Finished
۱۴:۳۰
IFK Uppsala
۰
۳
IFK Österåker FK
inprogress
۱۹:۴۵
Kungsangens IF
۱
۳
FC Jarfalla
Finished
۱۴:۳۰
Singapore
Premier League
Hougang United FC
۳
۰
Young Lions
Finished
۱۳:۳۰
Czech Republic
CFL, Group A
Motorlet Praha
۷
۱
Ceske Budejovice B
Finished
۱۱:۴۵
TJ Jiskra Domazlice
۵
۰
FK Banik Sokolov
Finished
۱۸:۳۰
1. FC Karlovy Vary
۱
۱
Robstav Prestice
inprogress
۱۹:۳۰
FK Kraluv Dvur
۲
۳
Povltavska FA
Finished
۱۲:۰۰
Australia
NPL Victoria 2
Brunswick City
۱
۲
Manningham United Blues
Finished
۰۸:۳۰
Langwarrin SC
۰
۳
Bulleen Lions
Finished
۰۸:۳۰
Eastern Lions
۱
۲
Melbourne City NPL
Finished
۰۸:۳۰
Germany
Oberliga Niederrhein
Sportfreunde Baumberg
۴
۲
Spvg Schonnebeck 1910
Finished
۱۶:۳۰
Senegal
Ligue 1
ASC Diambars
۰
۰
AS Douanes
inprogress
۲۰:۳۰
AS Dakar Sacre Coeur
۰
۰
SONACOS
inprogress
۲۰:۳۰
Tunisia
Ligue 1
Club Africain
۲
۰
Club Sportif Sfaxien
inprogress
۱۹:۰۰
Etoile Sportive Sahel
۲
۰
US Tataouine
inprogress
۱۹:۰۰
Chile
Primera Division Women
Cobresal (W)
۰
۱
Deportes Iquique (W)
inprogress
۱۸:۳۰
Universidad de Concepcion (W)
۰
۴
Colo Colo (W)
Finished
۱۸:۳۰
Universidad de Chile (W)
۲
۲
Universidad Catolica (W)
inprogress
۱۸:۳۰
Audax Italiano (W)
۴
۱
Puerto Montt (W)
Finished
۱۸:۳۰
Greece
Super League 2, Group A
Iraklis 1908 FC
۱
۱
Niki Volou
Finished
۱۷:۳۰
Panathinaikos II
۳
۱
Iraklis Larisas
Finished
۱۷:۳۰
Australia
FFA Cup
Canberra Croatia
۴
۲
Canberra Olympic
Finished
۱۱:۰۰
Brazil
Campeonato Paulista U20
Sao Paulo FC U20
۲
۲
Juventus SC U20
Finished
۱۶:۳۰
Palmeiras U20
۴
۱
Taubate SP U20
Finished
۱۷:۳۰
Sao Caetano U20
-
-
Uniao Suzano AC U20
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Corinthians U20
-
-
EC Agua Santa U20
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Ponte Preta SP U20
-
-
Itapirense U20
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Mozambique
Mocambola
Costa Do Sol
۳
۱
Ferroviario de Lichinga
Finished
۱۶:۰۰
Lithuania
I Lyga
FK Babrungas Plunge
۰
۳
FK Transinvest
Finished
۱۴:۳۰
BE1 NFA Kaunas
۱
۱
FK Neptunas Klaipeda
Finished
۱۷:۳۰
FK Nevezis Kedainiai
۲
۱
Kauno Zalgiris II
Finished
۱۸:۳۰
Minija Kretinga
۱
۱
FK Ekranas
Finished
۱۸:۳۰
Denmark
Danmarksserien Relegation Group 1
GVI
۱
۲
Greve Fodbold
Finished
۱۳:۳۰
Karlslunde IF
۱
۱
Goerslev IF
Finished
۱۴:۳۰
KFUM Roskilde
۱
۱
Herstedoster IC
Finished
۱۵:۰۰
Australia
Queensland Premier League 2
North Lakes United
۱
۴
Magic United TFA
Finished
۱۱:۳۰
Holland Park Hawks
۴
۲
Taringa Rovers
Finished
۱۲:۳۰
Broadbeach United
۳
۱
Grange Thistle SC
Finished
۱۱:۳۰
Ghana
Premier League
Dreams FC
۲
۱
Great Olympics
Finished
۱۸:۳۰
King Faisal Babes FC
۳
۱
Legon Cities FC
Finished
۱۸:۳۰
Iceland
5. Deild
Kria
۲
۴
UMF Samherjar
inprogress
۱۹:۳۰
France
National 2, Group C
Toulon Var
۱
۰
Canet Roussillon
inprogress
۱۹:۳۰
RC Grasse
۰
۰
Jura Sud Foot
inprogress
۱۹:۳۰
Olympique Ales
۳
۲
Lyon Duchere
inprogress
۱۹:۳۰
Olympique Lyon 2
۱
۱
Etoile FC Frejus Saint-Raphael
inprogress
۱۹:۳۰
Spain
Tercera Division
Vimenor CF
۰
۱
Illescas
inprogress
۱۹:۳۰
CDFC La Calzada
۰
۳
RC Villalbes
Finished
۱۸:۳۰
Torrent CF
۰
۰
CD Azuaga
inprogress
۲۰:۳۰
Iceland
2. Deild
Haukar Hafnarfjordur
۱
۰
Volsungur
inprogress
۱۹:۳۰
KFG Gardabaer
۱
۴
Vikingur Olafsvik
Finished
۱۷:۳۰
Denmark
Elitedivisionen Women
Brondby (W)
۵
۰
Kolding IF (W)
Finished
۱۸:۳۰
Fortuna Hjorring (W)
۰
۴
Koge (W)
Finished
۱۸:۳۰
AGF Aarhus (W)
۲
۱
B93 Kopenhagen (W)
Finished
۱۴:۳۰
Næstved IF HG (W)
۰
۳
Aalborg Bk (W)
Finished
۱۴:۳۰
Sundby (W)
۱
۲
Odense Q (W)
Finished
۱۵:۳۰
FC Nordsjaelland (W)
۳
۱
Fc Thy-Thisted (W)
Finished
۱۶:۳۰
Czech Republic
5. Liga
FC Svratka Brno
۰
۵
FC Kurim
Finished
۱۲:۰۰
Bosonohy
۲
۱
SK Olympia Rajecko
Finished
۱۲:۰۰
Tj Sigma Lutin
۰
۲
FK Mohelnice
Finished
۱۱:۳۰
MS Brno
۱
۰
FK Banik Ratiskovice
inprogress
۱۹:۰۰
Denmark
Danmarksserien Relegation Group 2
Skjold
۳
۲
Allerod FK
Finished
۱۷:۳۰
Iceland
1. Deild Women
Fylkir Reykjavik (W)
۱
۲
HK Vikingur (W)
Finished
۱۶:۰۰
Fjardabyggd/Hottur/Leiknir (W)
۴
۱
Augnablik Kopavogur (W)
Finished
۱۷:۳۰
Kyrgyzstan
Premier League
Kara-Balta
۱
۱
FC Talant
Finished
۱۵:۰۰
Ilbirs Bishkek FC
۱
۱
FC Alay
Finished
۱۵:۳۰
Austria
Regionalliga Salzburg
Sc Golling
۱
۲
SV Grodig
Finished
۱۴:۳۰
TSV St. Johann
۲
۰
SV Austria Salzburg
inprogress
۱۸:۳۰
SV Wals-Grünau
۱
۰
SV Kuchl
Finished
۱۸:۳۰
Myanmar
National League 2
Myanmar University
۲
۰
Glory Goal FC
Finished
۱۲:۳۰
Australia
Queensland Premier League 3
Mount Gravatt Hawks
۱
۳
Bayside United
Finished
۱۱:۳۰
Sweden
Damallsvenskan
IK Uppsala (W)
۱
۳
Linkopings FC (W)
Finished
۱۶:۳۰
Germany
Oberliga Bayern Sud
Turkspor Augsburg
۰
۰
SB Chiemgau Traunstein
Finished
۱۷:۳۰
1860 Rosenheim
۲
۷
FC Ehekirchen
Finished
۱۷:۳۰
France
National 2, Group A
Racing Club de France
۱
۰
St Pryve St Hilaire
inprogress
۱۹:۳۰
AS Beauvais Oise
۰
۱
FC Rouen 1899
inprogress
۱۹:۳۰
FC Chartres
۲
۰
US St. Malo
inprogress
۱۹:۳۰
Norway
2. Division Group 2
Kvik Halden FK
۱
۲
Alta IF
Finished
۱۸:۳۰
Montenegro
First League
FK Rudar Plevlja
۲
۱
FK Kom Podgorica
Finished
۱۸:۳۰
Berane
۰
۰
FK Mornar Bar
inprogress
۲۰:۳۰
Jordan
Jordan Shield Cup
Al Salt
۰
۲
Ma'an
Finished
۱۸:۳۰
Al Jalil
-
-
Moghayer Al Sarhan
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Iceland
1. Deild
IF Vestri
۲
۰
UMF Njardvik
Finished
۱۸:۳۰
Lithuania
II Lyga
FK Silute
۳
۰
FK Viltis Vilnius
inprogress
۱۵:۳۰
Lithuania
A Lyga Women
Gintra Universitetas (W)
۲
۱
FK Vilnius (W)
Finished
۱۷:۳۰
Latvia
1.Division
Saldus SS / Leevon
۲
۳
FK Beitar
Finished
۱۵:۳۰
Skanstes SK
۱
۱
SC Grobinas
inprogress
۱۹:۳۰
FK Smiltene
۵
۱
FK Rezekne/Bjss
Finished
۱۳:۳۰
FK Rigas Futbola Skola II
۲
۰
FK Ventspils
Finished
۱۷:۳۰
AFA Olaine
۰
۰
Riga FC II
inprogress
۱۹:۳۰
Paraguay
Primera Division Reserve
Cerro Porteno Reserve
۱
۲
Club Libertad Asuncion Reserves
Finished
۱۵:۰۰
Czech Republic
4. Liga
Vysocina Jihlava B
۱
۵
Zdar nad Sazavou
Finished
۱۱:۴۵
AFC Humpolec
۳
۰
TJ Dalnice Sperice
Interrupted
۱۷:۰۰
SK Petrin Plzen
۱
۱
FK Horovicko
Finished
۱۱:۴۵
MFK Chrudim B
۲
۰
Velke Hamry
Finished
۱۱:۴۵
FK Komarov
۱
۵
SK Cesky Brod
Finished
۱۲:۰۰
Mexico
Liga MX Femenil
Pachuca (W)
۱
۲
Club America (W)
Finished
۰۵:۳۰
United States
NISA Independent Cup
Club de Lyon FC
۲
۱
ASC San Diego
Finished
۰۳:۰۰
Romania
Liga I Relegation
Campionii FC Arges
-
-
FC Dinamo Bucuresti
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
France
National 3
Troyes II
۲
۱
ASC Biesheim
Finished
۱۷:۳۰
AC Ajaccio II
۱
۲
AS Cannes
Finished
۱۶:۳۰
Troyes II
۰
۰
AS Beziers
Cancelled
۱۷:۳۰
Pau FC II
۳
۰
Gueretoise ES
inprogress
۱۹:۳۰
Onet le Chateau
۲
۰
Bagnols Pont
inprogress
۱۹:۳۰
US Castanet
۳
۱
Rodez II
inprogress
۱۹:۳۰
Montpellier II
۱
۰
Toulouse FC II
inprogress
۱۹:۳۰
RC Epernay Champagne
۱
۰
Strasbourg II
inprogress
۱۹:۳۰
Maubeuge
۰
۱
Feignies Aulnoye
inprogress
۱۹:۳۰
Croatia
2. NL
NK Jadran LP
۲
۱
Opatija
inprogress
۱۹:۰۰
NK Zagorec Krapina
۱
۲
NK Grobnican
inprogress
۱۹:۰۰
NK Hrvace
۲
۱
NK Trnje
inprogress
۱۹:۰۰
NK Medimurje Cakovec
۲
۳
Belisce
inprogress
۱۹:۰۰
NK Dugo Selo
۰
۳
NK Marsonia 1909
inprogress
۱۹:۰۰
Jadran Porec
۳
۰
NK Osijek II
inprogress
۱۹:۰۰
NK Granicar Zupanja
۰
۱
NK Slavonija Pozega
inprogress
۱۹:۳۰
Austria
Regionalliga West - Vorarlberg
RW Rankweil
۶
۲
FC Lauterach
Finished
۱۷:۳۰
SC Rothis
۵
۰
SCR Altach II
Finished
۱۷:۳۰
Brauerei Egg
۱
۱
FC Rotenberg
Finished
۱۸:۳۰
Dornbirner SV
۱
۱
FC Wolfurt
inprogress
۱۸:۳۰
IPA SC Gofis
۱
۰
Admira Dornbirn
inprogress
۱۹:۰۰
Serbia
Srpska Liga
FK Hajduk 1912 Kula
۱
۲
FK Kabel Novi Sad
inprogress
۱۹:۰۰
FK Zvezdara
۲
۵
Radnicki Obrenovac
Finished
۱۸:۳۰
FK Sindjelic Beograd
۱
۱
FK Jedinstvo Surcin
Finished
۱۸:۳۰
Fk Borac Lazarevac
۰
۱
FK Zemun
Finished
۱۸:۳۰
Stepojevac Vaga
۰
۱
FK Brodarac
Finished
۱۸:۳۰
FK Mladi Radnik
۳
۰
Polet Ljubic
inprogress
۱۹:۰۰
FK Sloga Bajina Basta
۴
۰
FK Tutin
inprogress
۱۹:۰۰
OFK Mihajlovac
۰
۰
FK Fap Priboj
inprogress
۱۹:۰۰
Sloga Pozega
۰
۰
FK Sloga Kraljevo
inprogress
۱۹:۰۰
Borac Sajkas
۳
۱
FK Podunavac Belegis
inprogress
۱۹:۰۰
FK Radnicki Zrenjanin
۴
۰
Stanisic
inprogress
۱۹:۰۰
FK Buducnost Arilje
۲
۴
FK Macva Bogatic
inprogress
۱۹:۰۰
FK Smederevo
۱
۰
Real Podunavci
inprogress
۱۹:۰۰
FK Naftagas Elemir
۳
۱
Fk Dinamo 1945 Pancevo
inprogress
۱۹:۰۰
FK Takovo
۰
۰
FK Buducnost Krusik
inprogress
۱۹:۰۰
Tekstilac Odaci
۱
۱
FK Backa Palanka
inprogress
۱۹:۰۰
Argentina
Primera A Women
CA Independiente (W)
۰
۲
Gimnasia Y Esgrima La Plata (W)
Finished
۱۷:۳۰
South Africa
Premier League
Cape Town Spurs
۱
۰
Maritzburg United
Finished
۱۶:۳۰
Nepal
Division 1
Armed Police Force
۱
۱
Three Star Club
Finished
۱۲:۴۵
Tribhuvan Army Club
۱
۲
Satdobato Youth Club
Finished
۱۲:۴۵
Jawalakhel Youth Club
۰
۳
Church Boys United
Finished
۱۵:۴۵
Australia
Northern Territory Premier League
Port Darwin FC
۰
۲
Hellenic Athletic Club
Finished
۱۰:۰۰
Norway
3. Division avd. 2
Honefoss BK
۲
۰
Eidsvold TF
Finished
۱۶:۳۰
Foerde
۱
۵
Funnefoss/Vormsund
Finished
۱۴:۳۰
Raufoss 2
۰
۳
Volda
Finished
۱۴:۳۰
France
National 2, Group B
Wasquehal
۱
۴
ASM Belfort
inprogress
۱۹:۳۰
US Creteil
۰
۱
Haguenau
inprogress
۱۹:۳۰
Colmar
۲
۰
93 Bobigny-Bagnolet-Gagny
inprogress
۱۹:۳۰
Furiani Agliani
۰
۰
Sainte Genevieve Sports
inprogress
۱۹:۳۰
Senegal
Ligue 2
Thies FC
۰
۰
Keur Madior
inprogress
۲۰:۳۰
Dakar Universite Club
۰
۰
Amitie FC
inprogress
۲۰:۳۰
Morocco
Botola 2
Stade Marocain
۰
۰
Chabab Atlas Khenifra
inprogress
۱۹:۳۰
Renaissance Zemamra
۰
۰
WAF Fes
inprogress
۱۹:۳۰
Raja Beni Mellal
۲
۲
Union Sportive Musulmane Oujda
inprogress
۱۹:۳۰
Racing de Casablanca
۱
۰
Widad Temara
inprogress
۱۹:۳۰
Ittihad Khemisset
۰
۱
Rapide Club Oued Zem
inprogress
۱۹:۳۰
Olympique Dcheira
۰
۱
CA Youssoufia Berrechid
inprogress
۱۹:۳۰
Ittifaq Marrakech
۱
۱
AS Sale
inprogress
۱۹:۳۰
France
National 2, Group D
FC Chamalieres
۲
۱
Angers II
inprogress
۱۹:۳۰
Gambia
GFA 1st Division
Fortune
۰
۰
Gamtel FC
inprogress
۱۹:۳۰
Bangladesh
Premier League
Rahmatgonj MFS
۰
۲
Bangladesh Police Club
Finished
۱۳:۳۰
Fortis Limited
۱
۱
Chittagong Abahani
Finished
۱۳:۳۰
Slovakia
1. Liga Women
Spartak Trnava (W)
۲
۴
MFK Ruzomberok (W)
Finished
۱۲:۳۰
Brazil
Gaucho U20
Monsoon FC RS U20
۲
۰
Sao Jose RS U20
Finished
۱۷:۳۰
Greece
Super League 2, Group B
GS Apollon Smyrnis
۱
۰
Proodeftiki FC
inprogress
۱۹:۴۵
Iceland
3. Deild
Magni
۰
۱
IH Hafnarfjordur
inprogress
۱۹:۳۰
Spain
Segunda Division RFEF
Sanluqueno
۲
۰
Deportivo Alaves B
inprogress
۱۹:۳۰
Ecuador
Superliga Women
Macara (W)
۴
۰
Carneras UPS (W)
inprogress
۱۸:۳۰
Austria
Regionalliga West - Tirol
Schwaz
۰
۰
SV Fugen
inprogress
۱۹:۳۰
FC Pinzgau Saalfelden
۳
۲
VfB Hohenems
Finished
۱۶:۳۰
SC Kitzbuhel
۱
۱
WSG Wattens Swarovski Tirol II
inprogress
۱۷:۳۰
SPG Motz/Silz
۰
۲
SC Imst
inprogress
۱۹:۳۰
Brazil
Catarinense U20
Camboriu FC U20
۰
۲
Chapecoense AF U20
Finished
۱۶:۳۰
Malawi
Super League
Chitipa United
۱
۰
Big Bullets
Finished
۱۶:۰۰
MAFCO
۱
۰
Moyale Barracks
Finished
۱۶:۰۰
Asia
Regional Cup Southwest
VfR Wormatia Worms
۲
۳
TSV Schott Mainz
Finished
۱۵:۴۵
Germany
Regional Cup Mittelrhein
1. FC Duren
۰
۲
Viktoria Koln 1904
Finished
۱۵:۴۵
Denmark
Danmarksserien Relegation Group 3
Otterup B og IK
۰
۳
OKS
Finished
۱۴:۳۰
Brabrand IF II
۰
۳
Tarup-Paarup IF
Finished
۱۵:۳۰
Varde
۲
۵
B 1913
Finished
۱۶:۳۰
Sweden
Elitettan Women
Sundsvall (W)
۱
۲
AIK (W)
Finished
۱۶:۳۰
Eskilstuna United (W)
۰
۱
Alingsas FC United (W)
Finished
۱۶:۳۰
Gamla Upsala SK (W)
۲
۲
Mallbackens IF (W)
Finished
۱۶:۳۰
Australia
NPL New South Wales Women
NWS Spirit (W)
۳
۱
Bulls Northbridge FC Academy (W)
Finished
۰۸:۳۰
Faroe Islands
Meistaradeildin
KI Klaksvík
-
-
AB Argir
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Tunisia
Ligue 2, Group B
AS Marsa
۲
۱
EGS Gafsa
inprogress
۱۸:۳۰
Brazil
Campeonato Brasileiro A2 Women
America Mineiro (W)
۲
۱
Fortaleza (W)
Finished
۱۶:۳۰
Estonia
Cup Women
Saku Sporting (W)
۱
۰
JK Tammeka Tartu (W)
Finished
۱۶:۳۰
Bulgaria
Third League
FC Riltsi
۲
۱
FK Dorostol Silistra
Finished
۱۷:۳۰
Botev Ihtiman
۱
۳
Pirin Razlog
Finished
۱۸:۳۰
FK Atletik Kuklen
۱
۰
FK Rozova Dolina Kazanlak
Finished
۱۸:۳۰
FK Bdin Vidin
۴
۱
FK Pavlikeni
Finished
۱۸:۳۰
Greece
Gamma Ethniki, Play-offs
Tilikratis
۱
۱
Kampaniakos
Finished
۱۷:۳۰
Brazil
Campeonato Brasileiro A1 Women
SC Internacional (W)
۲
۱
Ceara (W)
Finished
۱۷:۳۰
World
Friendly International Matches U23
Lebanon U23
۳
۲
Syria U23
Finished
۱۷:۳۰
Italy
Serie A Women
Lazio (W)
۰
۲
ASD Pomigliano (W)
Finished
۱۸:۰۰
Togo
Premier Division
AS Togo Port
۱
۰
Kakadl FC
Finished
۱۸:۳۰
Uzbekistan
Uzbekistan Cup
FK Buxoro
۱
۱
FK Shortan Guzor
Finished
۱۸:۳۰
Ivory Coast
Ligue 1
ASI d'Abengourou
۲
۱
Lys Sassandra
inprogress
۱۸:۳۰
Nigeria
Premier League Grp. B
Sunshine Stars FC
۰
۰
Rivers United Dolphins
Cancelled
۱۸:۳۰
Switzerland
1. Liga Classic Grp. 3
Lugano II
۱
۰
FC Vevey United
Finished
۱۸:۳۰
Bosnia and Herzegovina
1. Division RS
Omarska
۲
۱
Sloboda Mrkonjic Grad
inprogress
۱۹:۰۰
FK Modrica
۳
۱
FK Zvijezda 09
inprogress
۱۹:۰۰
FK Krupa na Vrbasu
۶
۲
FK Zeljeznicar Banjaluka
inprogress
۱۹:۰۰
Europe
Baltic League Women
Flora Tallinn (W)
۰
۱
MFA Zalgiris (W)
inprogress
۱۹:۳۰
Gambia
Division 2
TMT FA
۰
۱
Gambia Ports Authority
inprogress
۱۹:۳۰
Kanifing East FC
۰
۰
Jarra West FC
inprogress
۱۹:۳۰
Medical FC
۰
۰
Hart Academy FC
inprogress
۲۰:۰۰
Mali
Premiere Division
USC Kita
۰
۰
AS Korofina
inprogress
۱۹:۴۵
Djoliba AC
۰
۰
AS Real Bamako
inprogress
۱۹:۴۵
Tajikistan
Vysshaya Liga
Ravshan Kulob
۰
۳
FK Khujand
Finished
۱۶:۰۰
Nigeria
Premier League Grp. A
Enyimba
۲
۲
Remo Stars
Finished
۱۶:۳۰
India
Meghalaya State League
Youth Club Pdengkarong
۲
۳
Rangdajied United FC
Finished
۱۲:۳۰
Jyntru
۰
۴
Langsning
Finished
۱۳:۰۰
Asia
Landespokal Niedersachsen
SV Atlas Delmenhorst
۱
۲
VfL Osnabruck
Finished
۱۵:۴۵
Laos
Premier League
Young Elephants FC
-
-
Luang Prabang FC
Interrupted
۱۲:۳۰
North and Central America
U20 CONCACAF Championship Womens
USA U20 (W)
۲
۱
Costa Rica U20 (W)
Finished
۰۱:۳۰
Colombia
Regional League
Politecnico J.I.C.
۱
۰
E.D.P IND. Medellin
Finished
۰۴:۳۰
Australia
Victoria State League 1
Bentleigh United Cobras
۱
۱
Malvern City
Finished
۰۸:۳۰
Romania
Liga IV
CSC Peciu Nou
۷
۰
Progresul 1906 Ciacova
Finished
۱۱:۳۰
Mongolia
Premier League
Khovd
۲
۲
Khangarid Klub
Finished
۱۱:۳۰
Hungary
1st Division U19
Puskas Academy U19
۳
۰
Vasas Budapest U19
Finished
۱۱:۳۰
Poland
IV Liga
Chemik Bydgoszcz
۳
۰
Cuiavia Inowroclaw
Finished
۱۲:۳۰
GKS Kolbudy
۱
۰
LKS Pogon Lebork
Finished
۱۲:۳۰
Kenya
Super League
Kisumu All Stars
۱
۲
Mara Sugar FC
Finished
۱۴:۳۰
Shabana FC
۱
۰
Kibera Black Stars
Finished
۱۵:۳۰
Germany
Westfalen Cup
Spvgg Erkenschwick
۰
۱
FC Gutersloh 2000
Finished
۱۵:۴۵
Belarus
1. Division
Volna Pinsk
۲
۲
Ostrovets
Finished
۱۴:۳۰
FC Lida
۰
۰
Arsenal Dzyarzhynsk
inprogress
۱۹:۲۹
Czech Republic
Division 2 Women
SK Sigma Olomouc (W)
-
-
FC Fastav Zlin (W)
Finished
۱۴:۳۰
Cameroon
League Women
Louves Minproff (W)
۳
۱
Eding Sport (W)
Finished
۱۵:۳۰
Seychelles
Premier League
St. Louis Suns
۱
۱
La Passe FC
Finished
۱۵:۳۰
Denmark
1st Division Women
Osterbro IF (W)
۳
۱
Varde (W)
Finished
۱۵:۳۰
Germany
Berlin Liga
TSV Rudow
۳
۲
Berlin Turkspor
Finished
۱۵:۳۰
Asia
AFC Asian Cup U20 Women
Vietnam U20 (W)
۳
۲
Iran U20 (W)
Finished
۱۵:۳۰
Uganda
Uganda Cup
Police FC
۰
۱
Vipers
Finished
۱۵:۳۰
Brazil
Carioca 2
FC Goncalense
-
-
America RJ
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Olaria AC
-
-
AD Cabofriense
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Macae Esporte
-
-
CEAC Araruama RJ
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰